کارشناسی ارشد در مقابل مشک: ریشخندهای فناوری بر آینده هوش مصنوعی می پردازند
جک ما معتقد است که هوش مصنوعی هیچ تهدیدی برای بشریت ایجاد نمی کند ، اما الون ماسک آن را "آخرین سخنان مشهور" خواند ، زیرا بزرگان فناوری میلیاردر در روز پنجشنبه در یک بحث و گفتگوی پویا درباره آینده گرایی در شانگهای با آن روبرو شدند.

بنیانگذار چینی Alibaba و یک صنعتگر اصلی در پشت Tesla و SpaceX غالباً هنگام بیان یک کنفرانس هوش مصنوعی با یک گفت و گو ، گفتگوهایی را انجام می داد که شرکت کنندگان را برای ادامه کار ، از فن آوری تا مریخ ، مرگ و شغل ، به چالش می کشد.

با این حال ، موضوع داغ در گفتگوی یک ساعته هوش مصنوعی بود ، که باعث نگرانی روز افزون دانشمندان همچون استیون هاوکینگ ، کیهان شناس فقید انگلیس شد و هشدار داد که این سرانجام روشن خواهد شد و بشریت را "نابود" خواهد کرد.

ما گفت: "رایانه ها باهوش هستند ، اما انسان ها بسیار باهوش تر هستند." "ما رایانه را اختراع کردیم. من هرگز ندیده ام رایانه یک انسان را اختراع کند."

مغول تجارت الکترونیک ضمن تأکید بر اینکه او "یک فرد فناوری نیست" اضافه کرد: "من فکر می کنم هوش مصنوعی می تواند به ما در درک بهتر انسانها کمک کند. فکر نمی کنم این یک تهدید باشد."

ماسک پاسخ داد: "من انسان را نمی شناسم ، مثل کلمات آخر معروف."

وی گفت: "سرعت پیشرفت رایانه ها به طور کلی مجنون است" و تصویری را ترسیم می کند که در آن دستگاههای فوق سریع و مصنوعی با سرعتی و نهایتا از برخورد با انسانهای گنگ و آهسته خسته می شوند.

ماسک گفت: "کامپیوتر اگر چیز دیگری نباشد ، بی تاب خواهد شد. مثل صحبت با یک درخت خواهد بود."

موسک گفت ، امید بشر به این معنی است که با استفاده از برخی از توان محاسباتی این مسیر را طی می کنیم.

Neuralink با هدف توسعه دستگاه های رابط قابل کاشت مغز ، که تصاویر "ماتریکس" را ترکیب می کند ، که شخصیت های آنها نرم افزار را به مغز خود بارگیری می کنند که فوراً آنها را به استادان هنرهای رزمی تبدیل می کند.

مشک 48 ساله گفت: "اکنون ما قبلاً سایبورگ هستیم زیرا ما با تلفن و رایانه خود کاملاً یکپارچه هستیم."

"تلفن مانند یک پسوند از خود است. اگر تلفن خود را فراموش کرده اید ، مانند یک اندام گمشده است."

ما گفت ، بشریت همچنین در آینده اوقات فراغت بیشتری خواهد داشت زیرا هوش مصنوعی بیشتر بار حمل و نقل ، تغذیه و تفکر برای زمین های خاکی را بر عهده می گیرد.

وی گفت: "مردم می توانند به اندازه پیشرفت های فناوری ، سه روز در هفته ، چهار ساعت در روز کار کنند."

ما ، 54 ساله ، که ماه آینده به عنوان رئیس گروه علی بابا کنار می رود ، از تلاش ماسک برای توسعه فضاپیما که می تواند به ما در استعمار مریخ کمک کند ، زیر سؤال برد.

ما گفت: "ما مانند شما به یک قهرمان احتیاج داریم ، اما به قهرمانان بیشتری مانند ما برای بهبود چیزهای روی زمین نیاز داریم."

مسک اظهار داشت که در صورت عدم ست زمین ، باید مسافرت های بین پولی را تسلیم کنیم.

دانشمندان مانند هاوکینگ با استناد به خطر جنگ هسته ای ، ویروس ویرانگر ، گرم شدن کره زمین یا برخورد سیارک ، همین حرف را زده اند.

اما نگران نباشید: هر دو توافق کردند که مرگ و میر انسانها چیز خوبی است زیرا هر نسل ایده های جدیدی را با چالش های جهانی با ما روبرو می کند.

ما با اضافه کردن ماسک گفت: "مردن بسیار خوب است."

بل شاهد پرواز وسایل نقلیه مستقل باریک است

ریشخندهای فناوری بر آینده هوش مصنوعی می پردازند

فیبرهایی که به صورت عمیق در فلتها تعبیه شده اند

، ,یک ,کند ,مصنوعی ,های ,هوش ,هوش مصنوعی ,می کند ,، که ,کند ، ,، اما

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهندسی معدن تازه های بهداشت شخصی و سلامتی . فروشگاه اینترنتی فایل tamirkar قلم چی گاج گزینه دو سنجش گروه حل مشکلات موبایل و کامپیوتر اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان بهانه هایی برای زندگی ‌به تنهایی ام افتخار میکنم،چون میدانم تحمل تنهایی بهتر از گدایی محبت است.!!!